fbpx

Dar słońca

Naturalna Witamina D3

Przedstawiam Państwu pierwszy produkt w kategorii Suplementy. 

Jest to naturalna witamina D (D3 – cholekalcyferol) pozyskana z lanoliny. Posiada certyfikat Quali – D. Rozpuszczona w oleju MTC, pozyskanym z oleju kokosowego; z dodatkiem tokoferoli (witamin E), które pełnią funkcję przeciwutleniacza – chronią produkt przed czynnikami atmosferycznymi. Produkt polecam przechowywać w lodówce. Wstrząsnąć przed użyciem.

Dar słońca

Jest to naturalna witamina D (D3 – cholekalcyfelor) pozyskana z lanoliny. Rozpuszczona w oleju MTC, pozyskanym z oleju kokosowego; z dodatkiem tokoferoli (witamin E), które pełnią funkcję przeciwutleniacza – chronią produkt przed czynnikami atmosferycznymi. Produkt polecam przechowywać w lodówce. Wstrząsnąć przed użyciem.

Ciekawostka :

Polskie prawo  nie pozwala produkować suplementów zawierających 10 tyś. IU w porcji, jednak na rynku EU występują leki, w których porcja zawiera nawet 50 tyś IU i w przypadku dużych niedoborów, po konsultacji z lekarzem, stosuje się właśnie je, a nie suplementy zawierające 2 tyś. jednostek IU w kropli.

Nasz Dar Słońca zawiera 2 tyś jednostek IU w jednej kropli.
Butelka o pojemności 50 ml, z zakraplaczem to 1800 porcji po 2 tyś. IU, czyli  3 600 000 ( trzy miliony sześćset tysięcy jednostek IU).