fbpx

Podziel się swoją historią i opinią o naszych produktach z innymi.

Pije ZKT od 3 lat ale chciałam polecić Olej Kokosowy w którym zakochałam się już od próbki która dostałam wraz z zamówieniem.
Testowałam wiele olei ale ten zdecydowanie został moim faworytem 🙂
Jest idealny pod każdym względem. Bardzo wydajny.
A dzięki najlepszej jakości przy jego stosowaniu cały dom pachnie kokosem 😍
Długo by można było zachwalać, najlepiej po prostu wypróbować. Z całego serca polecam ❤️

Kasia (b_candzia@wp.p)

Moją przygodę z olejami zaczęłam całkiem przypadkowo… Ale ten przypadek sprawił, że moje wyniki a konkretnie podwyższony cholesterol się unormował bez tabletek a dzięki IQ200. Poza tym działaniem ma wiele innych korzyści które pozytywnie wpływają na cały organizm.
Polecam a do tego super kontakt i szybka realizacja zamówienia.

Barbara

Stosuje IQ 200 od 3 miesięcy efekty już widać. Moje samopoczucie się poprawiło a dolegliwości z jakimi się zmagałam bolesne drętwienie rąk ustąpiły 😊👌

Monika

ZKT od 2 miesięcy podaje moim dzieciom i sama także stosuję. Efekty są naprawdę widoczne , czuję się dużo lepiej i wiele dolegliwości mi minęło . Polecam serdecznie – nie znalazłam jeszcze lepszego produktu na rynku od tych ZKT.

Ania Krukowska

Stosuję zkt i jestem zachwycona! Organizm potrzebuje pomocy nie raz w tym coraz to bardziej wybrakowanym świecie. Dziękuję za pomysł, pracę i możliwość dostępu. A dostawa – pełna profeska. Nie spotkałam jeszcze. Dziękuję.

Ania Em

Olej kokosowy Diamond jest pyszny i zgodnie z nazwą ma strukturę diamentową. Na uwagę zasługuje sposób zapakowania – żeby się dobrać do oleju trzeba spędzić kilka minut na rozrywaniu kolejnych warstw folii bąbelkowej oraz termicznej (!) aż ukaże się elegancki styropian z porządnie wykonanym i zamykanym na zatrzask słojem w środku. Po otwarciu oleje były jeszcze lekko chłodne. Polecam.

Tomasz Kalinko