fbpx

Olej Kokosowy Pearl

Jakość robi różnicę.

Olej Kokosowy Pearl to nie tylko najwyższa jakość kopry – bezsiarkowej, niekonserwowanej, o krótkim terminie ważności. Dzięki opracowanej przez nas metodzie produkcji oraz specjalnemu procesowi zamykania kryształów, ma wyjątkowe właściwości smakowe, niczym nieskażony aromat oraz przepiękną diamentowo-perłową fakturę.

  • Olej ten tłoczymy na zimno i klarujemy metodą grawitacyjną. Używamy do tego świeżej kopry bez konserwantów, w tym bez szeroko stosowanej w przemyśle spożywczym siarki. Surowiec ten nie zawiera alergenów, nie jest modyfikowany chemicznie i nie został poddany promieniowaniu jonizującemu
  • Po rozlaniu w słoiki Olej Kokosowy poddajemy procesowi zamykania kryształów, który nadaje mu szlachetny wygląd.
Kokos – źródło zdrowia
KOKOS WŁAŚCIWY
  • źródło nasyconych średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych (MCT), które w przeciwieństwie do długołańcuchowych kwasów tłuszczowych (tłuszcze zwierzęce-LCT) nie wymagają obecności enzymów oraz żółci i stanowią szybkie źródło energii
  • może być pomocny przy odchudzaniu, obniżaniu ciśnienia tętniczego, poziomu cholesterolu, może chronić nas również przed próchnicą i pleśniawkami
Olej Kokosowy PEARL
Olej Kokosowy PEARL jest produkowany z najwyższej jakości kopry, bezsiarkowej, niekonserwowanej, o krótkim terminie ważności. Dzięki opracowanej przez nas metodzie produkcji ma wyjątkowe właściwości smakowe oraz niczym nieskażony aromat.

Olej Kokosowy to tłuszcz, który spala tłuszcz, przyśpiesza metabolizm, a dodatkowo zmniejsza apetyt, dzięki czemu nie dość, że jesz mniej, to jeszcze szybciej spalasz to, co zjesz. Jest świetnym rozwiązaniem dla osób dbających o linię.

Może być stosowany jako naturalny filtr przeciwsłoneczny, przy okazji nawilżając skórę. Zwiększa również objętość włosów i chroni je przed zniszczeniem spowodowanym czynnikami atmosferycznymi np. wiatrem, słońcem, słoną wodą. Jest naturalnym środkiem na łupież.

Tłuszcz zawarty w tym oleju to średnio-łańcuchowe kwasy tłuszczowe. Działają przeciwzapalnie, odmładzająco, zapobiegają nowotworom, chronią wątrobę i nerki przed toksynami, wzmacniają kości i regulują poziom hormonów.

Dlaczego mieszamy oleje?
Odpowiednio dobrane i zbilansowane oleje pomagają w zwiększaniu wydajności szlaków metabolicznych dla wszystkich kwasów tłuszczowych i ich pełniejsze wykorzystanie w organizmie. Ponieważ nasze mieszanki olejów gwarantują najefektywniejsze ukierunkowanie składników na zdrowie, niwelują ujemne skutki ich oddzielnego stosowania.